HAKKIMIZDA

Mundes Makina, uzun yıllardan beri edindiği tecrübeler ve sürekli gelişen yapısıyla, verimliliği ve iş güvenliğini arttıran, maliyetleri düşüren ve yapılan işlerin daha iyi kontrol edilmesini sağlayan yüksek kalite standartlarına sahip yenilikçi ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Başarımızda önemli rol oynayan servis hizmetlerimiz, 1992’den beri sektörde çalışan çok tecrübeli ve özverili teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Satışını gerçekleştirdiğimiz otomatik bakım, aktif güvenlik ve kontrol sistemlerimiz çok yüksek veya çok düşük sıcaklıkların, aşırı yüksek titreşim ve her türden kirliliğin yoğun olarak bulunduğu zorlu şartlar altında çalışan iş makinaları, kamyonlar, otobüsler, forkliftler ve endüstriyel uygulamalar için mükemmel bir performansı garanti etmektedir.

Müşterileri için zamanın ve maliyetlerin önemini her zaman ön planda tutan Mundes Makina, sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesinden ödün vermeden daha düşük maliyetle verimliliğinizin artmasına katkı sağlamayı kendine amaç edinmiştir.

Orhangazi Cad. No: 36/B Maltepe İstanbul

Tanıtım
Çalışma Saatlerimiz:
  • Pazartesi-Cuma :
    08:00 - 17:00
  • Cumartesi :
    08:00 - 13:00
  • Pazar :
    Kapalı
Mail Listemize Katılın
Bize Ulaşın
+90 216 459 69 02
+90 532 686 92 25
Sosyal Medyada Biz