Hız Sınırlayıcı

Devamlı olarak hızlanma daha fazla yakıt tüketimi ve daha fazla bakım giderleri gibi çok büyük maliyetlere yol açar. Şöförlerinizin ihtiyatsız ve atak araç kullanımı karlılığınızın ve şirketinizin imajının zarar görmesine neden olabilir. Groeneveld hız sınırlayıcılarıyla kamyonlarınızın, otobüslerinizin, otomobillerinizin, hafif ticari araçlarınızın ve forkliftlerinizin hızını sınırlamanız mümkündür. Groeneveld, Mekanik gaz telli ve elektronik kontrollü araçlar için iki farklı versiyon hız sınırlayıcının yanı sıra hassas kalibrasyon gerektiren forklift hız sınırlayıcılarıyla fabrikalardaki iş güvenliğine önemli katkılar sağlamaktadır.

Ekonomik ve Güvenli
Groeneveld uzun yıllardan beri tüm uluslar arası standartları ve test koşullarını karşılayan hız ve devir sınırlayıcıları üretmektedir. Genellikle güvenliğin önemi ve yasal yükümlülükler hız sınırlayıcının satın alınmasında etkili olmaktadır. Gelişmiş ülkeler zararlı maddelerin emisyonunu azaltmak ve güvenliği arttırmak için araçların maksimum hızına sınır getirmektedir. Sürüş Keyfi
Groeneveld elektronik hız sınırlayıcısı motor gücünün tamamının kullanılmasına izin verirken, araç hızı ve/veya motor hızını sınırlandırabilmenizi sağlar. Dijital elektronik kontrol ünitesi sayesinde, hız sınırlayıcı sorunsuz ve oldukça hassas çalışmaktadır. Hız sınırlayıcı yokuş aşağı, yokuş yukarı veya rüzgara karşı gibi değişen yol şartlarını sürüş keyfini etkilemeden dikkate alır.

Mantıklı Bir Yatırım
✓ Yakıt tüketimini azaltır,
✓ Fren, Motor ve lastiklerin bakım ve tamir maliyetlerini azaltır,
✓ Yol güvenliğini arttırır,
✓ Sürücünün konforunu arttırır,
✓ Çevresel kirliliği azaltır,
✓ PTO’lu araçlarda, ikincil motor devrini sınırlamak genellikle mümkündür.

Ürün Görselleri